Головна » 2021 » November » 16 » Доля візантійського шедевру: фільм «Холмська Одигітрія» (ФОТО, ВІДЕО)
Доля візантійського шедевру: фільм «Холмська Одигітрія» (ФОТО, ВІДЕО)

Призначення справжнього мистецтва полягає у зміні нашого внутрішнього світу, в осмисленні та очищенні, в утвердженні вічних та непорушних цінностей. Кіно – це дивовижний дар — можливість побачити на великому екрані той величезний відрізок часу, який ти не застав за суто біографічних обставин. Пропонуємо вашій увазі документальний фільм «Холмська Одигітрія», який вийшов у світ завдяки колективу «12 каналу». Авторка сценарію Марія Андрушко, телеоператори: Олександр Садовник, В'ячеслав Бєлов, Василь Марищук, Максим Шинкар, режисер монтажу Ігор Дрокін, текст читав Богдан Коваль, водій Богдан Смалюк, керівник проєкту Юрій Ричук.

Холмщаки, історики, мистецтвознавці, реставратори, музейники розповідають про долю однієї з найвеличніших святинь християнства – Холмську Чудотворну ікону Богородиці, яка слугувала втіхою та захистом для багатьох людей у важкі часи, допомагаючи віруючим у молитві та духовному житті.

Дякуємо всім, хто працював над створенням фільму та фінансово підтримав проєкт.

Дивіться серцем!

Джерело: Музей волинської ікони

Категорія: Музей волинської ікони | Переглядів: 269 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1