Головна » 2021 » November » 15 » Єдиний у світі: музей Липинського у Затурцях потребує державної підтримки (ВІДЕО)

В радянській Україні його ім’я було заборонене, за кордоном – В’ячеслава Липинського вважають українським генієм. Поляк за походженням, народжений на Волині, став великим українцем за духом. Серед сучасних політиків він став модним для цитування. А от садибу родини Липинських держава, схоже, кинула напризволяще. При тому, що меморіальний музей Липинського єдиний і унікальний на весь світ. Нині він потребує капітального ремонту, як підвального приміщення, так і даху. Про це розповідають журналісти ТРК Аверс:

Категорія: Затурцівський меморіальний музей В.Липинського | Переглядів: 301 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0