Головна » 2021 » November » 26 » Волинський краєзнавчий музей співпрацюватиме з Жидичинським монастирем та «Zhydychyn Center»

25 листопада 2021 року у Музеї волинської ікони відбулося підписання Меморандуму про співпрацю Волинського краєзнавчого музею, Музею волинської ікони (відділ Волинського краєзнавчого музею) та Жидичинського монастиря Святителя Миколая Чудотворця і Центру туристичної інформації та паломництва «Zhydychyn Center».

Документ підписаний Оксаною Важатко, директоркою Волинського краєзнавчого музею, Тетяною Єлісєєвою, завідувачкою Музею волинської ікони, архімандритом Константином (Марченко), настоятелем Жидичинського монастиря і Юлією Дащук, керівником Центру туристичної інформації та паломництва «Zhydychyn Center».

Меморандум визначив наміри, принципи й напрямки співпраці з питань культурного, туристичного, наукового, освітнього розвитку підписантів. Меморандум дасть можливість організовувати спільні заходи з метою промоції туристичного потенціалу Волині, займатися обміном інформацією, проводити семінари, конференції, виставки, розробляти спільні туристичні продукти. Того ж дня відбулася перша консультація з організаційних питань.

Джерело: Музей волинської ікони

Категорія: Музей волинської ікони | Переглядів: 552 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0