Головна » 2021 » November » 29 » «Лесиним шляхом» у Колодяжненському музеї
«Лесиним шляхом» у Колодяжненському музеї

26 листопада у Колодяжненському літературно-меморіальному музеї Лесі Українки відбулося відкриття виставки художніх робіт «Лесиним шляхом», присвяченої 150-річчю від дня народження поетеси. У холі літературної експозиції музею відбулася презентація проєкту.

Куратор виставки, голова Волинського обласного осередку Українського фонду культури, Геннадій Сарапін представив поважних гостей заходу – голову районної державної адміністрації Ольгу Черен, голову районної ради В’ячеслава Шворака, голову Колодяжненської сільської ради Віталія Кашика, директора ДП Ковельсього ЛГ Віктора Данилюка та шанувальників творчості Лесі Українки.

Після відкриття виставки учасники заходу долучилися до акції з посадки дерев на садибі Косачів.

Кожне посаджене деревце у майбутньому буде окрасою нашого краю.

Джерело: Колодяжненський літературно-меморіальний музей Лесі Українки

Категорія: Колодяжненський музей Лесі Українки | Переглядів: 811 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0