Головна » Архів матеріалів

У Колодяжненському літературно-меморіальному музеї Лесі Українки – день відкритих дверей!

Чекаємо на Вас з цікавою програмою!

23 лютого у конференц-залі Затурцівського меморіального музею В’ячеслава Липинського відбулось підбиття підсумків конкурсу читців віршів про рідну мову вітчизняних поетів. Захід приурочено Міжнародному дню рідної мови.

Призначено персональні стипендії Волинської обласної державної адміністрації та Волинської обласної ради на 2018 рік волинським музейникам.

З нагоди 147-ої річниці від дня народження Лесі Українки у Волинському краєзнавчому музеї 23 лютого відбулася музейна зустріч під назвою «Ті вічні пісні, ті єдинії спадки…».

Ківерцівському краєзнавчому музею голова районної ради Василь Хмілевський передав біобібліографічний довідник, підготовлений колективом бібліотекарів району.

У Колодяжненському літературно-меморіальному музеї Лесі Українки 24 лютого відбудуться заходи до дня народження поетеси.

В експозиції відділу давньої історії Волинського краєзнавчого музею 23 лютого відбудеться тематичний захід «Вітольд Ауліх та його дослідження на Зимнівському городищі». Початок о 14.00.

У Волинському краєзнавчому музеї відбулося відкриття виставки «Палітра душі» художника-аматора Миколи Фесюка з Рівненщини, на якій представлені натюрморти, пейзажі, портрети родини митця.

До 147-річчя з дня народження Лариси Петрівни Косач-Квітки у виставковому залі Музею Лесі Українки підготували виставку «Товаришки» (творча співдружність Лесі Українки й Ольги Кобилянської) з фондової колекції Волинського краєзнавчого музею, Колодяжненського літературно-меморіального музею Лесі Українки, Музею Лесі Українки Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки.

До 147-ої річниці від дня народження Лесі Українки, для шанувальників творчості поетеси підготовлена виставка з фондів бібліотеки Волинського краєзнавчого музею «До тебе, моя ти Україно, мила, кохана… струна моя перша озветься…».

Подіям на Майдані, героям Небесної Сотні був присвячений урок мужності «Герої не вмирають», проведений у Кортеліському історичному музеї для учнів 8 класу місцевої школи.

У вівторок, 27 лютого, у Волинському краєзнавчому музеї відбудеться презентація книги професора Миколи Лазаровича «Російсько-українська війна (2014–2017 роки): короткий нарис. – Івано-Франківськ: Лілея-НВ, 2018. – 240 с.». Початок об 11.30.

З нагоди Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні Волинський краєзнавчий музей запрошує оглянути стаціонарну музейну виставку «Герої не вмирають!», присвячену пам’яті Небесної Сотні.

Під такою назвою в Іваничівському історичному музеї діє фотодокументальна виставка приурочена подіям чотирирічної давності – Революції Гідності та Дню Героїв Небесної Сотні.

Семінар на тему “Геноцид ромів Волині у роки Другої світової війни. Проблеми дослідження та подолання стереотипів у викладанні історії у загальноосвітній школі” відбувся у Ківерцівському краєзнавчому музеї.

У Волинському регіональному музеї українського війська та військової техніки відбулась зустріч з воїном-миротворцем, кінологом, інспектором по пошуку зброї що виконував миротворчу діяльність у Косово у 2001–2002 роках.

У Волинському краєзнавчому музеї 23 лютого о 12-ій годині відбудеться музейна зустріч «Ті вічні пісні, ті єдинії спадки…» з нагоди 147-ої річниці від дня народження Лесі Українки.

Міністерство культури України, Національний Києво-Печерський історико-культурний заповідник, Національна академія керівних кадрів культури і мистецтв запрошують 16–20 квітня 2018 р. взяти участь у семінарі-практикумі з актуальних питань організації та проведення державної експертизи культурних цінностей (предметів декоративно-ужиткового мистецтва).

 

Звернення до Голови Волинської обласної ради І.П.Палиці, прийняте на зборах трудового колективу Волинського краєзнавчого музею

Думка музейного фахівця, редактора інтернет-порталу "Музейний простір України", начальник Інформаційно-аналітичного відділу ГО "Український центр розвитку музейної справи" Лесі Гасиджак щодо закону про конкурси директорів у світлі волинських реалій.

У Любомльському краєзнавчому музеї стартував проект «Музейні діалоги» – цикл зустрічей з відомими уродженцями та жителями нашого краю.

У Любомльському краєзнавчому музеї із гуртківцями туристично-краєзнавчого гуртка Любомльської ЗОШ № 2 відзначили свято Стрітення у форматі фольклорної гри під назвою «Коли зима стрічається з Весною…».

У відділі природи Волинського краєзнавчого музею відбулося еколого-етнографічне свято «Проводи Зими на Стрітення» із циклу «Чарівні пори року».

У Волинському краєзнавчому музеї 21 лютого відбудеться відкриття персональної виставки «Палітра душі Миколи Фесюка» самодіяльного художника з с. Острожець на Рівненщині. Початок о 14.00 год.

Звернення обласного комітету профспілки культури України, керівників обласних установ культури, провідних творчих працівників на підтримку кандидатури Анатолія Силюка на посаду директора Волинського краєзнавчого музею.

У Володимирі-Волинському відбулася Всеукраїнська наукова історико-краєзнавча конференція «Олександр Цинкаловський – велич особистості» до 120 річниці від дня народження видатного історика, археолога та етнографа України.

У Луцьку 20 лютого відбудуться заходи із вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні, до яких долучився Волинський краєзнавчий музей.

Газета Верховної Ради України «Голос України» сьогодні, 15 лютого, опублікувала статтю з приводу того, що депутати Волинської обласної ради на сесії не прийняли рішення про призначення директором Волинського краєзнавчого музею Анатолія Силюка.

Одне із питань порядку денного ХVIII позачергової сесії Волинської обласної ради – продовження контракту директору Волинського краєзнавчого музею Анатолія Силюка, який попередньо успішно пройшов конкурс. Його кандидатуру також затвердили й на засіданні профільної комісії облради. Тим не менше, лише один голос «проти» на сесії облради. Натомість, більшість обранців громади взагалі не проголосували! Тож сьогодні, 14 лютого, відбулися збори трудового колективу музею, де вимагали повторно заслухати питання під час чергової сесії.

Працівники Волинського краєзнавчого музею невдоволення рішенням депутатів Волинської обласної ради, які не захотіли продовжувати контракт із директором музею Анатолієм Силюком, та вимагатимуть обранців громади переглянути рішення. Збори трудового колективу відбулися 14 лютого, повідомляє «Інформаційне агентство ВолиньPost».

Голова Волинської обласної державної адміністрації Володимир Гунчик під час зборів трудового колективу Волинського краєзнавчого музею 14 лютого зауважив, що був щиро здивований рішенням щодо не продовження контракту із директором музею Анатолієм Силюком, – повідомляє «Інформаційне агентство ВолиньPost».

Працівники Волинського регіонального музею українського війська та військової техніки взяли участь у презентації книг відомого в Україні доктора медичних наук, художника, письменника, композитора, генерал-полковника українського козацтва Михайлюка Климентія Івановича

У суботу, 17 лютого, у Луцькому замку відбудеться святково-обрядове дійство «Збирайся, родочку, на колодочку!» в рамках фольклорно-мистецького проекту «Масляна в Луцькому замку».

Визначено переможця конкурсного добору на посаду директора КУ «Рожищенський історико-краєзнавчий музей». Однак, завершальна процедура призначення керівника відбудеться шляхом таємного обрання його кандидатури депутатами Рожищенської районної ради під час сесійного засідання.

« 1 2 3 4 5 6 7 ... 110 111 »