Головна » Архів матеріалів

   6 квітня о 14 годині у Музеї волинської ікони відбудеться презентація виставки «Пасхальний сувенір від Анатолія Бойка». На виставці представлені майже сотня творчих робіт майстра.

   У Художньому музеї 6 квітня о 15:00 год. відбудеться відкриття виставки «Осяяні Великоднем. Іконопис на склі волинської художниці Галини Черниш»

   Управління культури облдержадміністрації повідомляє до відома та для врахування в роботі лист громадської організації „Вікімедіа Україна” про співпрацю у рамках конкурсу „Вікі любить пам’ятки”.

   У суботу, 8 квітня о 14 годині, у Затурцівському меморіальному музеї В’ячеслава Липинського відбудеться відкриття персональної виставки художниці з Луцька Олесі Валеріївни Іщук „Великодні мотиви у витинанці”.

   До Міжнародного дня птахів та Всеукраїнської операції „Птахи прилетіли!” в Камінь-Каширському краєзнавчому музеї було проведено „Свято зустрічі весняних птахів”.

   4 квітня у Рожищенському історико-краєзнавчому музеї відбувся майстер-клас з виготовлення великодніх писанок в техніці „декупаж”. Проводила захід талановита майстриня з м. Рожище Наталія Кучмук

   Вишивання бісером стало порятунком для учасника АТО і колишнього бійця 51-ї окремої механізованої бригади Андрія Слюсарчука. У ці дні з його творчістю можуть познайомитися ковельчани та гості міста, відвідавши персональну виставку Андрія Слюсарчука в одному з виставкових залів міського історичного музею.

   Нещодавно завершилась етнографічна експедиція Музею історії сільського господарства Волині-скансену, яка тривала протягом двох тижнів у Любомльському районі.

   Торчинський історичний музей імені Григорія Гуртового проводить акції з нагоди свого ювілею!

   Волинських колег запрошуємо до подачі матеріалів про Міжнародний день музеїв до сайтів „Музейний простір України” та „Музейний простір Волині”.

   За два дні встигнути засвоїти матеріал трьох непростих модулів, перемежованих презентаціями нових видань та ознайомленням з експозиціями львівських музеїв – для цього треба бути дуже працездатним і багатогранним фахівцем. З того, що все заплановане організаторами вдалося, і з цілковитим дотриманням графіку, напрошується висновок про величезний потенціал галузі, який просто варто пробудити та переорієнтувати.

   У відділі природи Волинського краєзнавчого музею відбулось еколого-етнографічне свято „Перше квітня – День зустрічі птахів” до Міжнародного дня птахів та Всеукраїнської операції „Птахи прилетіли!”

   У школі села Прилуцьке Ківерцівського району була відкрита виставка «Габріеля Запольська і Волинь». Саме цього дня рівно 160 років тому з’явилася на світ відома польська письменниця, акторка і драматург. У заході до дня народження Габріелі Запольської взяли участь директори Волинського краєзнавчого музею Анатолій Силюк та Ківерцівського районного краєзнавчого музею Степан Войчик.

 

З 1 квітня 2017 року зміниться вартість оплати за відвідування Волинського краєзнавчого музею, його відділів та філіалу

   У Волинському краєзнавчому музеї відбулася творча зустріч з митцем Орестом Хмельовським. Розмова проходила у залі, де місяць тому відбулася презентація його виставки живописних полотен «Моя Волинь, мої Карпати».

   Цими дням талановиті майстри і майстрині Горохівщини з радістю і натхненням, що їх здатний подарувати Великдень, виготовляють писанки. Конкурс «А вже недалечко червоне яєчко» викликає інтерес і в старого, і в малого

    Відразу чотири археологічні пам'ятки часів бронзової доби і Черняхівської культури вдалося знайти співробітникам науково-дослідного центру «Рятівна археологічна служба» Інституту археології НАН України. У роботі цієї експедиції взяли участь й археологи Волинського краєзнавчого музею

 

Шановні краяни,
запрошуємо вас прийняти участь в обласному конкурсі
на кращу писанку Волині

Роботи подаються до 5 квітня!

   Відділ науково-методичної роботи Національного музею історії України підготував методичні рекомендації „Календар ювілейних дат Української революції 1917-1921 років на 2017 рік”

   27 березня в конференц-залі Волинського краєзнавчого музею відбувся вечір-портрет Габріелі Запольської «Її душа жила на Волині…» (до 160-ї річниці від дня народження письменниці, драматурга, публіциста, волинянки за походженням).

   Звернення ветерана національно-визвольних змагань, члена Волинського братства ОУН-УПА імені полковника Клима Савури, заслуженого працівника культури України Ростислав Кушнірука щодо долі Рокинівського музею історії сільського господарства Волині-скансену

   Старовинну шаблю початку ХІХ століття, яку намагався незаконно перемістити через кордон громадянин Португалії, виявили учора прикордонники Луцького загону у взаємодії із співробітниками СБУ

   24–25 березня відбувся дводенний навчальний семінар “Нові акценти музейництва”, організований ГС “Західноукраїнська спілка музеїв”.

   Активісти Волинської "Свободи" доправили на батьківщину УПА, в урочище "Вовчак", автентичну хату-садибу періоду Другої світової війни.

   29 березня в Музеї історії Луцького братства пройде зустріч з українським каліграфом, ілюстратором і шрифтовим дизайнером Кирилом Ткачовим.

   Фонди Колодяжненського літературно-меморіального музею Лесі Українки поповнилися новим виданням: «Леся Українки «Лісова пісня» в ліноритах Миколи Бондаренка».

   27 березня о 14.00 в конференц-залі Волинського краєзнавчого музею відбудеться вечір-портрет Габріелі Запольської «Її душа жила на Волині…» (до 160-ї річниці від дня народження письменниці, драматурга, публіциста, волинянки за походженням).

   22 березня у Колодяжненському літературно-меморіальному музеї Лесі Українки відбувся обласний семінар вчителів історії на тему «Формування громадянської компетентності учнів на уроках суспільно-гуманітарного циклу»

   Унікальна книжкова виставка відкрилась у Затурцівському меморіальному музеї В'ячеслава Липинського

   22 березня у Колодяжненському літературно-меморіальному музеї Лесі Українки відбулося відкриття виставки під назвою «Казка Лесі Українки «Біда навчить» у творчості українських художників».

 

22 березня відійшов у вічність Високопреосвященніший митрополит Ніфонт

   У Рожищенському історико-краєзнавчому музеї відбувся урок мужності «Вічно і поіменно у наших серцях», присвячений 73-ій річниці визволення міста Рожище від німецьких окупантів.

   21 березня у Волинському краєзнавчому музеї відбулася зустріч до Дня українського добровольця «Вони були першими».

   Із дня весняного рівнодення (20 березня) – початку астрономічної весни, відділ природи Волинського краєзнавчого музею розпочав проведення екскурсій-казок «Ой, Весна-красна, що ти нам, Веснонько, принесла?!» із циклу «Чарівні пори року».

« 1 2 3 4 5 6 7 ... 91 92 »