Головна » 2020 » November » 6 » Другокласники луцької школи відвідали музей пожежно-рятувальної служби
Другокласники луцької школи відвідали музей пожежно-рятувальної служби

5 листопада виставку-музей пожежно-рятувальної служби Волинської області відвідали учні 2-Б класу навчально-виховного комплексу № 26 міста Луцька. Цікаву та пізнавальну екскурсію школярам провели співробітники виставки-музею.

Другокласники засвоювали важливі постулати пожежної безпеки за результатами спостереження за діючими діорамами «Виїзд на сигналом тривога», «Будинок. Причини пожеж», «Квартира до і після пожежі». Екскурсоводи нагадали школярам основні правила пожежної безпеки у побуті, алгоритм дій при виявленні вибухонебезпечних предметів, а також детально окреслили заходи із запобігання поширення пандемії.

Багаж знань підростаючого покоління поповнився й цікавою інформацією про зародження та становлення пожежної служби на теренах Волині. Діти із захопленням спостерігали, як із спеціального пристрою – туфона, що слугував пожежникам на початку минулого століття, гучно звучав сигнал тривоги.

Проведення екскурсії відбулося з дотриманням вимог діючих карантинних обмежень.

Джерело: Управління ДСНС України у Волинській області

Категорія: Народний музей історії органів внутрішніх справ Волині | Переглядів: 240 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0