Головна » 2020 » November » 11

11 листопада на території Колодяжненського літературно-меморіального музею Лесі Українки висадили молоді дерева із щепів старої груші, яку всі знають як Ізидорину, бо саме молодша сестра Лесі Українки більше століття назад посадила плодове дерево у батьківському садку.

Нещодавно відбулася зустріч, під час якої ректор Волинського національного університету імені Лесі Українки Анатолій Цьось підписав договір про співпрацю з Національним військово-історичним музеєм України.

Усіх охочих Маневицький краєзнавчий музей запрошує на виставку «Казкові наречені минулого і сучасного».

Богдан зараз працює в музеї при Інституті післядипломної освіти. У вівторок, 10 листопада спільно зі своїм колегою з Волинського краєзнавчого музею Тарасом Вербою він провів екскурсію для учнів луцької школи №21 в обласному музеї.