Головна » 2020 » October » 25 » «Солом’яне мереживо» Людмили Каменчук
«Солом’яне мереживо» Людмили Каменчук

У Ковельському історичному музеї представлена виставка творчих робіт «Солом’яне мереживо» Людмили Каменчук, народного майстра України, члена Національної спілки майстрів України.

Народилася у селі Купичів Турійського району. З десятирічного віку відвідувала гурток соломоплетіння під керівництвом Марії Кравчук, і займається технікою соломоплетіння вже 24 роки. Майстриня плете із житньої соломки стильні жіночі сумки, капелюхи, ангели, ляльки, віночки, рослинні композиції, дідухи, намисто. Роботи виконані з великою любов’ю, наповнені світлою і теплою енергетикою, вишукані і пластичні.

Людмила Каменчук – активна учасниця різноманітних конкурсів, фестивалів народної творчості, ярмарок, виставок і пленерів, які надихають майстриню до творчості, дають позитивний заряд енергії, стимулюють до нових творчих пошуків і народження дивовитворів.

Запрошуємо відвідати нову виставку!

Ковельський історичний музей

Категорія: Ковельський історичний музей | Переглядів: 218 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0