Головна » 2020 » October » 29 » Нові надходження до фондів Ковельського музею
Нові надходження до фондів Ковельського музею

Колекція Ковельського історичного музею нещодавно поповнилися новими експонатами. Свої родинні реліквії, зібрані з любов’ю до української минувшини, передала у музей ковельчанка Ірина Оніщук. Ці речі (дитяча сорочка і три рушники) уродженки с.Боршна Прилуцького району Чернігівської області Калініченко Оксани Іванівни, яка в повоєнний період переїхала на Волинь у с.Задиби Турійського району.

Передані у музей експонати, виготовлені в 1950–1960-их рр. вже у нас Волині. Сорочка дитяча з короткими рукавами, оздоблена вишивкою геометричного орнаменту у техніці «хрестик», поліхромної колористики. Рушники прикрашені візерунками рослинного походження, виконаними у техніці «гладь» у поліхромному колориті.

Щиро дякуємо нашим дарувальникам за довіру і підтримку нашого музею!

Працівники Ковельського історичного музею

Джерело: Ковельський історичний музей

Категорія: Ковельський історичний музей | Переглядів: 226 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0