Головна » 2020 » November » 2 » У Ковелі є унікальний шкільний музей (ФОТО, ВІДЕО)
У Ковелі є унікальний шкільний музей (ФОТО, ВІДЕО)

У Ковельській гімназії діє „Музей унікальної книги”. Його експонати – раритетні видання з різних куточків світу. Вони потрапили на Волинь завдяки співпраці ковельської гімназії та професорів Сієнcського коледжу з Америки. Про це повідомляє „12 канал”.

Вчителька української мови та літератури Людмила Барановська годинами може розповідати про музейні експонати. Кожну книгу тут зберігають за склом, у спеціальній скриньці. 26 раритетних видань є, свого роду, візитівкою шкільного музею.

У цьому році гімназійний музей поповнився новими експонатами. Серед новинок – унікальні видання Тараса Шевченка та Лесі Українки.

Шкільний музей обладнали в читальному залі бібліотеки. Окрім гімназистів, книгами уже зацікавились колеги з інших навчальних закладів Ковеля і навіть науковці Волинського національного університету імені Лесі Українки.

Переглядів: 194 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0