Головна » 2020 » November » 7 » У Луцьку під час розкопок виявили цікаву знахідку
У Луцьку під час розкопок виявили цікаву знахідку

Прекрасна знахідка на закінчення ще одного тижня розкопок. Охоронна археологічна служба України, спільно із Адміністрацією Державного історико-культурного заповідника у м. Луцьку, Волинським Національним університетом імені Лесі Українки та за участі Спілки археологів України продовжує дослідження нововідкритих підземель Башти Чорторийських та Колегіуму єзуїтів у Луцьку.

При зачистці підлоги одного із приміщень Колегіуму знайшлась чудова повністю ціла горщикоподібна кахля, трьохкутна, із явними слідами використання. Про це повідомив заступник директора з наукової роботи Державного історико культурного заповідника у м. Луцьку, археолог Віктор Баюк.

У експозиції «Плитниця» аналогій немає, по класифікації Луцьких кахель С.Терського та П.Троневича також. Виріб попередньо (!) можна датувати ХVІ століттям.

Джерело: Адміністрація Державного історико-культурного заповідника у м. Луцьку

Категорія: Луцький історико-культурний заповідник „Старий Луцьк” | Переглядів: 210 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0