Головна » 2021 » October » 14 » Торчинський музей – до свята
Торчинський музей – до свята

До Дня захисника та захисниць України, Дня Українського козацтва, Покрови Пресвятої Богородиці та Дня створення УПА у Торчинському народному історичному музею імені Григорія Гуртового діє тематична виставка.

На ній представлені художні роботи, які оповідають про захисників нашої держави від періоду козацтва до сьогодення. Так, на картинах Ніни Фесенко відтворено звитяжні шляхи гетьмана Богдана Ружинського та Ніла Хасевича – людини, яка створила візуальний образ УПА. Інформативно наповненим є полотно «Волинський Загорів – символ духовності, незламності, патріотизму». Воно було створене в с. Новий Загорів. Саме тут в вересні 1943 року відбувся відчайдушний бій між чотою українських повстанців та німецькими військовими формуваннями. Також художньо відтворені візуальні образи бійця УПА та учасника російсько-української війни.

З виставкою ознайомились учні 8-го класу нашого місцевого навчального закладу.

Усіх зацікавлених запрошуємо завітати до музею та поринути у світ історії та мистецтва.

Алла Сахнюк,
в. о. директорки музею

Джерело: Торчин: історичний музей

Категорія: Торчинський народний історичний музей імені Григорія Гуртового | Переглядів: 292 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0