Головна » 2016 » February » 12

12 лютого у Волинському краєзнавчому музеї відбувся п’ятий захід із циклу «Перемоги української зброї», присвячений «Холодноярській республіці». Учасниками заходу стали вихованці Волинського обласного ліцею із поселеною військово-фізичною підготовкою.

У Рожищенському історико-краєзнавчому музеї відбувся урок мужності „Мій вічний біль Афганістан”, присвячений 27-ій річниці виведення радянських військ з Афганістану. Учасниками заходу стали учні 9-го класу ЗОШ №1 м. Рожище.

У філії Національного військово-історичного музею – Волинському регіональному музеї українського війська та військової техніки розгорнуто тематичну виставку, приурочену 27-й річниці виведення військ з Афганістану. З виставки можна дізнатись про етапи перебування радянських військ в Афганістані, тих, хто поліг на полі битви.

11 лютого у конференц-залі Волинського краєзнавчого музею відбулася година пам’яті до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.