Головна » 2016 » February » 20

23 лютого о 15-00 в Музеї історії Луцького братства пройдуть «народні читання» на тему «Фундатори Луцького братства: правнича еліта Волині». Цим заходом розпочинається цьогорічна серія музейних зустрічей з нагоди 400-літнього ювілею відомо братського союзу (1617).

В Музеї історії Луцького братства відбулась зустріч з музейним фундатором. З відомим волинським журналістом, письменником, громадським і політичним діячем Андрієм Івановичем Бондарчуком знайомилися учні 8–Г класу комунального закладу «Луцька ЗОШ І–ІІІ ст. № 25». Зустріч проходила в рамках підготовки до шкільної краєзнавчої конференції «Моя Батьківщина – Україна».

Шановні колеги!

24-25 лютого 2016 року на базі Колодяжненського літературно-меморіального музею Лесі Українки, філіалу Волинського краєзнавчого музею, у с. Колодяжне на Волині відбудеться VІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція „Леся Українка і родина Косачів в історії та культурі України та Волині”, присвячена 145-річчю від дня народження Лесі Українки.