Головна » 2016 » February » 18

17 лютого у приміщені Волинського регіонального музею українського війська та військової техніки відбувся творчий вечір волинського поета Валерія Гнатюка (псевдонім Гнат Голка), присвячений Революції гідності.

19 лютого 2016 року о 12 год. у Волинському краєзнавчому музеї відбудеться зустріч з професором Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, головою Волинської обласної організації Національної спілки краєзнавців України, почесним науковим співробітником Волинського краєзнавчого музею Геннадієм Бондаренком.

17 лютого у Волинському краєзнавчому музеї відбулось вшанування пам’яті волинського майстра художньої вишивки Юрія Савки та відкриття його персональної виставки.