Головна » 2016 » February » 15

14 лютого у стінах Музею історії Луцького братства було людно. На майстер-клас Анатолія Філозофа завітали вихованці недільної школи Хрестовоздвиженського (братського) храму і підопічні громадської організації «Центр реабілітації інвалідів дитинства та сиріт «Зірка надії». Прийшли вчитись ліпленню також містяни та гості з Києва.

Відбулися установчі збори учасників Громадської організації «Західноукраїнська спілка музеїв». У них взяли участь представники музеїв з Львівської, Тернопільської, Рівненської, Івано-Франківської, Волинської областей. Членами Спілки стали провідні музеї Західної України, зокрема, Волинський краєзнавчий музей, директор якого, Анатолій Силюк, обраний до Правління Спілки.

16 лютого о 12.00 год. у виставковому залі Волинського краєзнавчого музею “Герої не вмирають!” відбудеться вечір-спогад “Вони тримали наше небо”. Захід приурочений до 2-ї річниці розстрілу на Майдані.