Головна » 2016 » February » 15 » Обласний музей запрошує на вечір-спогад, приурочений до 2-ї річниці розстрілу на Майдані

16 лютого о 12.00 год. у виставковому залі Волинського краєзнавчого музею “Герої не вмирають!” відбудеться вечір-спогад “Вони тримали наше небо”. Захід приурочений до 2-ї річниці розстрілу на Майдані.

Метою вечора є згадати усіх волинян, які загинули на Майдані. На захід запрошені родини та побратими загиблих хлопців.

Науковий співробітник Волинського краєзнавчого музею Валентина Машлай ознайомить гостей заходу з діючою виставкою “Герої не вмирають”, яка приурочена подіям Революції гідності.

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 725 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1