Головна » 2015 » Травень » 19

Відбувся діалог між владою та шачанами стосовно створення Шацького історико-краєзнавчого музею.Вже неодноразово озвучувалось питання про створення музею у Шацьку, що відтепер набув статусу одного з найпривабливіших туристичних регіонів не лише Волині, а й України загалом. Дане питання розглядалось на засіданні сесії Шацької селищної ради, оскільки Шацький район – єдиний в області, що не має такого закладу.

У Рожищенському історико-краєзнавчому музеї відбулося відкриття виставки вишитих картин місцевої майстрині Вікторії Курчинської. На відкриття були запрошені учні 8-х класів ЗОШ І-ІІІ ст. №2 м.Рожище та працівники галузі культури.

Під такою назвою напередодні Міжнародного дня музеїв було урочисто відкрито постійно діючу виставку в одному із залів Музею історії сільського господарства Волині-скансен, що в селищі Рокині Луцького району.