Головна » 2015 » Травень » 29

28 травня у Волинській державній обласній універсальній науковій бібліотеці імені Олени Пчілки відбулася 54 наукова  історико-краєзнавча конференція „Минуле і сучасне Волині та Полісся. Бібліотеки – осередки культури, освіти, науки: шлях довжиною у 75 років” Співорганізаторами конференції були управління культури облдержадміністрації, Волинський краєзнавчий музей, обласна організація Національної спілки краєзнавців України, обласне відділення Української бібліотечної асоціації.

Цього року виповнюється 30 років від часу заснування Музею Лесі Українки Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки. З цієї нагоди 28 травня в бібліотеці вишу відбулася історико-культурна презентація, організована Науково-дослідним інститутом Лесі Українки університету (й із залученням до участі історичного факультету й інституту філології та журналістики).

4 червня о 12.00 год. у Волинському краєзнавчому музеї відбудеться відкриття виставки «Європейська архітектурна спадщина крізь призму творчості Наполеона Орди (1807-1883)».