Головна » 2015 » Травень » 12

12 травня у Волинському регіональному музеї українського війська та військової техніки відбулася презентація ряду видань, присвячених подіям 2013-2014 років та АТО.

Помилуватися творами художників, чиї імена складають славу світового мистецтва, – картинами Лукаса Кранаха Старшого та Жоржа (Григорія) Пожедаєва, ліногравюрою Пабло Пікассо, можна буде в обласному краєзнавчому музеї. З нагоди музейного свята, вони будуть представлені для огляду відвідувачів на виставці «Врятовано для України» у Волинському краєзнавчому музеї (вул. Шопена, 20) напередодні Міжнародного дня музеїв – з 12 травня ц. р.

ПРИХОДЬТЕ і ПОБАЧИТЕ!

У ніч з 18 на 19 травня Художній музей у Луцьку – відділ Волинського краєзнавчого музею, представляє культурно-мистецьку акцію «Ніч музеїв-2015».