Головна » 2015 » Травень » 20

Колодяжненський літературно-меморіальний музей Лесі Українки відвідали учасники семінару начальників управлінь освіти виконкомів міських (міст обласного значення) рад, відділів освіти районних державних адміністрацій.

З нагоди Міжнародного дня музеїв на території музейного комплексу “Затурцівський меморіальний музей В'ячеслава Липинського” відбувся фестиваль народного мистецтва під назвою “Над Королівським шляхом” (робоча назва – “Джерела Турії”).

За участі волинських музейників у Костопільському районному краєзнавчому музеї відкрили персональну виставку художниці Валі Михальської «Я живу тому, що я люблю».

20 травня у Любомльському краєзнавчому музеї відбулася зустріч з ветеранами УПА Анатолієм Дроздовичем та Миколою Гілітухою з міста Любомля, Володимиром Мельничуком з с.Руда.