Головна » 2015 » Травень » 26

Запрошуємо волинян, лучан та гостей міста долучитися до культурно-мистецького фестивалю «Луцький замок – колиска об’єднаної Європи», який відбудеться 29 травня у Луцькому замку.

П Р О Г Р А М А

З 27 по 31 травня 2015 року в Мистецькому Арсеналі триватиме Інтерактивний освітній фестиваль для дітей і підлітків «Арсенал ідей». В його програмі передбачена окрема музейна складова, проект ПРОСТІР МУЗЕЇВ – в рамках якого 27 музеїв України представлять свої особливі освітні та розважальні програми для дітей, цікаві та пізнавальні майстер-класи, інтерактивні заняття, загадки і вікторини, театралізовані екскурсії тощо.

Музей пам’яті репресованих та політв’язнів планують відкрити в Луцьку. Для цього матеріали готові представити самі ж жертви тоталітарних режимів, приміщення вже готують.