Головна » 2015 » Травень » 15

21 травня о 15.30 год. у Волинському краєзнавчому музеї відбудеться презентація збірника „Українське повсякдення ранньомодерної доби. Волинь XVI ст.”

Галерея мистецтв Ковельського історичного музею відкриває нові імена місцевих художників. Цього разу ковельчан та гостей міста запросили на першу персональну виставку випускниці Рівненського державного гуманітарного університету Антоніни Самчук.

15 травня у теплій душевній атмосфері відбулося у Володимир-Волинському історичному музеї відкриття виставки пам’яті художника Сергія Литвинчука, роботи якого нині розійшлися по приватних колекціях.

Цими днями до Волинського краєзнавчого музею передано цікавий артефакт – музичний інструмент епохи кам’яної доби. Він являє собою фалангу стопи північного оленя з просвердленими, або виламаними, отворами. Річ було знайдено в с. Хрінники на березі водосховища і передано краєзнавцем із Луцька – Олександром Кричевським.