Головна » 2015 » May » 19 » У Рожищенському музеї презентували виставку вишитих картин Вікторії Курчинської
У Рожищенському музеї презентували виставку вишитих картин Вікторії Курчинської

18 травня 2015 року з нагоди Міжнародного дня музеїв, у Рожищенському історико-краєзнавчому музеї відбулося відкриття виставки вишитих картин місцевої майстрині Вікторії Курчинської. На відкриття були запрошені учні 8-х класів ЗОШ І-ІІІ ст. №2 м.Рожище та працівники галузі культури.

На вернісажі представлено близько 20 картин. Оскільки майстриня захоплюється архітектурними спорудами, то й тематика робіт відповідна.

До слова, творче натхнення до майстрині прийшло у 23 роки. Кожну картину Вікторія Курчинська творить майже 5 місяців, використовуючи при цьому близько 52 відтінків кольорових ниток. Кожен, хто побачить ці витвори, відмітить їхній високий мистецький рівень. Такі працьовитість і професіоналізм гідні похвали.

Джерело: Рожищенська райдержадміністрація

Категорія: Рожищенський народний краєзнавчий музей | Переглядів: 737 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0