Головна » 2018 » Січень » 16

Міністерство культури України пропонує до публічного громадського обговорення проект Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про музеї та музейну справу» (далі – проект Закону), розроблений відповідно до Плану роботи Міністерства культури України на 2017 рік

Волинський краєзнавчий музей започатковує новий проект «Наші Захисники» – цикл заходів, присвячених героям нашої новітньої історії, волинянам, захисникам державного суверенітету України. 18 січня відбудеться перший захід циклу – зустріч із вояками 14-ї окремої механізованої бригади. Це військове формування вибране невипадково, адже у його складі вогняними дорогами АТО пройшла чи не найбільша кількість волинян.

Міжнародна рада музеїв ICOM нагадує: темою Міжнародного дня музеїв у 2018 році, що відзначається 18 травня, є „Музеї в мережі: нові методи, нові відвідувачі”

Презентація наукового збірника «Любомль та Любомльщина в українській та європейській історії» відбулася у понеділок, 15 січня, у залі засідань відділу освіти.