Головна » 2018 » Січень » 17

У Музеї волинської ікони відбулися «Різдвяні зустрічі» з презентацією проекту «Ікона місяця. Пам'ятка з фондосховища» та виступом молодіжного хору.

До 120-річчя від дня народження відомого науковця Олександра Цинкаловського Державний історико-культурний заповідник «Стародавній Володимир» перевидав його унікальну книгу «Княжий город Володимир».

Польсько-американський фонд свободи та фонд «Лідери змін» оголосили відкритий конкурс для кандидатів з України, Білорусі, Росії, а також Молдови, Грузії, Вірменії, Азербайджану, Казахстану та Киргизстану на отримання стипендій імені Лейна Кіркланда у 2018–2019 навчальному році.

Наукове Товариство ім. Шевченка призначатиме ґранти у 2018 році для дослідницьких проектів, які стосуватимуться широкого кола питань, пов’язаних з україністикою.