Головна » 2018 » January » 18

З нагоди 25-річчя Музей волинської ікони започаткував проект «Ікона місяця. Пам'ятки з фондосховища». Відвідувачі матимуть можливість побачити твори волинських малярів ХVІІ–ХІХ ст., які зазвичай не експонувалися у залах музею. У січні музей представив образ першої половини ХІХ ст. «Святий Василій Великий».

З нагоди вручення краєзнавчої премії імені Василя Кмецинського за 2017 рік у Волинському краєзнавчому музеї 19 січня відбудеться творчий вечір «Історія і краєзнавство в долі Геннадія Бондаренка».

До фондів Волинського краєзнавчого музею капеланами ГО «Військові капелани Волині» Олександром Вронським та Володимиром Трушем були передані дитячі листи та малюнки, адресовані волинським солдатам, які знаходяться в зоні АТО.

Дідух, солом’яний павук, маски чи різдвяний віночок, ангел… Які атрибути різдвяних свят? Ви це з’ясуєте, відвідавши виставку «Символи різдвяних свят», що експонуватиметься у Волинському краєзнавчому музеї до 15 лютого.