Головна » 2018 » January » 18 » Обласний музей запрошує на творчий вечір Г.В.Бондаренка
Обласний музей запрошує на творчий вечір Г.В.Бондаренка

Голову Волинської обласної організації Національної спілки краєзнавців України Геннадія Бондаренка нагородять дипломом лауреата премії Камінь-Каширської районної ради ім. В. М. Кмецинського.

Відповідне рішення було прийняте депутатами на черговій сесії Камінь-Каширської районної ради.

Геннадій Васильович удостоєний цієї нагороди за особистий внесок у розвиток краєзнавчого руху в Камінь-Каширському районі в 2017 році.

З нагоди вручення краєзнавчої премії імені Василя Кмецинського у Волинському краєзнавчому музеї 19 січня відбудеться творчий вечір «Історія і краєзнавство в долі Геннадія Бондаренка». Початок о 12.00 год.

Довідково:

Геннадій Бондаренко – кандидат історичних наук, професор, завідувач кафедри документознавства і музейної справи Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, член-кореспондент УАІН, заслужений працівник народної освіти України, голова Волинської обласної організації Національної спілки краєзнавців України, почесний науковий співробітник Волинського краєзнавчого музею.

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 631 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 4.6/10