Головна » 2018 » Січень » 12

У Колодяжненському літературно-меморіальному музеї Лесі Українки відбулося традиційне свято Різдво в Косачів. Як і колись, у Косачів, свято відзначалося у широкому колі друзів, знайомих, колодяжненських дітей, їх батьків, бабусь і дідусів.

26 серпня ц. р. минає 25 років від дня відкриття Музею волинської ікони, створення якого стало значною подією у науковому та культурному житті не тільки Волині, але й усієї України. З нагоди цього ювілею Волинський краєзнавчий музей оголосив 2018 рік – Роком Музею волинської ікони.

На культурній мапі Володимира може з’явитись ще один історичний фестиваль. Проект із проведення театралізованого фестивалю «Данилове весілля», який написав Державний історико-культурний заповідник «Стародавній Володимир» спільно із відділом культури міськвиконкому, потрапив до фіналу конкурсу «Малі міста – великі враження»