Головна » 2018 » Січень » 13

У Художньому музеї відбулась акція «Різдвяне сяйво міста» – спроба реконструкції традицій міського святкування Різдва в Україні. Спроба відтворити моменти самого теплого і родинного зимового свята.

15 січня відбудеться презентація наукового збірника «Любомль та Любомльщина в українській та європейській історії». У виданні вміщено статті та повідомлення учасників Міжнародної наукової історико-краєзнавчої конференції, присвяченої 730-ій річниці з часу першої відомої писемної згадки про м. Любомль та 810-ій річниці з часу писемної згадки про літописне м. Угровськ.

В Іваничівському історичному музеї в рамках новорічно-різдвяних заходів була організована зустріч, яка пройшла у формі творчих діалогів про давні традиції святкування Різдва на тему «Різдво мого дитинства».