Головна » 2018 » January » 13 » Любомльський музей запрошує на презентацію наукового збірника про Любомльщину в українській та європейській історії

Шановні друзі!

Щиро запрошуємо Вас на презентацію наукового збірника «Любомль та Любомльщина в українській та європейській історії».

У виданні вміщено статті та повідомлення учасників Міжнародної наукової історико-краєзнавчої конференції, присвяченої 730-ій річниці з часу першої відомої писемної згадки про м. Любомль та 810-ій річниці з часу писемної згадки про літописне м. Угровськ, яка відбулася 24–25 жовтня 2017 року в м. Любомль.

Науковий збірник розрахований на науковців, краєзнавців, освітніх і музейних працівників, студентську та учнівську молодь.

Захід відбудеться 15 січня в залі районного відділу освіти. Початок о 12.30 год.

Любомльський краєзнавчий музей

Категорія: Любомльський краєзнавчий музей | Переглядів: 609 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/2