Головна » 2018 » Січень » 27

В музеї «Людина. Земля. Всесвіт» у м. Сокаль Львівської області відкрито виставку робіт волинської художниці Валентини Михальської. Презентація виставки проведено в рамках інклюзивної програми «Ми йдемо до музею» за ініціативи мисткині, сприяння дирекції музею та за участі директора Волинського краєзнавчого музею Анатолія Силюка.

Під час культурно-мистецької акції «На вершині світової слави», присвяченої пам’яті Соломії Крушельницької, у Художньому музеї відбувся концерт вокальної музики за участю лауреата багатьох міжнародних конкурсів в Італії, Франції, Австрії Софії Соловій.

«На вершині світової слави» – під такою назвою у Художньому музеї, в рамках проекту «Довгі осінні, зимові вечори», 24 січня відбулась культурно-мистецька акція, присвячена пам’яті Соломії Крушельницької (1872–1952) – видатної прими, найуславленішої української оперної співачки.