Головна » 2018 » January » 27 » У Луцьку відбувся концерт пам’яті Соломії Крушельницької
У Луцьку відбувся концерт пам’яті Соломії Крушельницької

У Художньому музеї 24 січня відбулась культурно-мистецька акція «На вершині світової слави», присвячена пам’яті Соломії Крушельницької (1872–1952) – видатної прими, найуславленішої української оперної співачки.

Родзинкою культурно-мистецького дійства став концерт вокальної музики за участю Софії Соловій (сопрано), учасниці численних фестивалів, лауреата багатьох міжнародних конкурсів в Італії, Франції, Австрії – вона виступала на сценах оперних театрів Афін, Венеції, Ніцци, Неаполя, Рима, Любляни, Люксембурга.

Під блискучий акомпанемент заслуженої артистки України, професора ЛНМА ім. М. Лисенка Ярослави Матюхи (фортепіано) були виконані твори із репертуару Соломії Крушельницької, на слова Тараса Шевченка, тощо.

Виступ нашої сучасниці вразив глядачів високим професіоналізмом та артистизмом і отримав схвальні відгуки луцьких музикознавців. Пречудові букети квітів для Софії Соловій та Галини Матюхи, а також бурхливі оплески глядачів стали завершальним акордом мистецької події.

Категорія: Художній музей | Переглядів: 526 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 3.7/3