Головна » 2018 » January » 18 » Діти – волинським воякам
Діти – волинським воякам

17 січня 2018 року до фондів Волинського краєзнавчого музею капеланами ГО «Військові капелани Волині» Олександром Вронським та Володимиром Трушем були передані дитячі листи та малюнки, адресовані волинським солдатам, які знаходяться в зоні АТО. Щирі слова підтримки, захоплення, любові висловлюють вихованці дитячих садочків Луцька, а також учні загальноосвітніх шкіл нашого міста №14, №20, №24, №25.

Серед експонатів – карта України, виготовлена з тканини вихованцями осередку національно-патріотичного виховання «Маленькі патріоти» Волинського державного центру естетичного виховання учнів загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів під керівництвом Алли Калиш.

Передані матеріали будуть представлені широкому загалу на виставці «Неоголошена війна. Волинський рахунок».

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 497 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 4.2/5