Головна » 2018 » January » 17 » Різдвяні зустрічі у Музеї волинської ікони (ФОТО, ВІДЕО)
Різдвяні зустрічі у Музеї волинської ікони (ФОТО, ВІДЕО)

16 січня 2018 року вже в одинадцяте відбулися «Різдвяні зустрічі у Музеї волинської ікони».

Директор Волинського краєзнавчого музею Анатолій Силюк наголосив, що 2018-ий рік оголошений роком Музею волинської ікони, який відзначатиме 25-річчя діяльності. Завідувач музею Тетяна Єлісєєва представила ікону початку ХІХ ст. «Святий Василій Великий», якою розпочинається проект «Ікона місяця. Пам'ятка з фондосховища». А потім перед багаточисленною аудиторією гостей виступив молодіжний хор «Умілєніє» Свято-Пантелеймонівського храму УПЦ м.Луцька.

Піднесено і урочисто прозвучали класичні і сучасні духовні піснеспіви, колядки і щедрівки.

Добрим словом керівник колективу Юлія Маслєннікова згадала перших наставників хору, його учасників. З теплотою відгукнулися про діяльність хору у духовному збагаченні людей архімандрит Аліпій і протоієрей Валентин Марчук.

Виступ колективу подарував радість, незабутні враження і позитивні емоцій слухачам.

Після концерту священнослужителі та учасники хору помолилися біля Холмської Чудотворної ікони Богородиці.

Джерело: Музей волинської ікони

Відео 12 канал:

Категорія: Музей волинської ікони | Переглядів: 582 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/4