Головна » 2018 » January » 16 » Громадське обговорення проекту Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про музеї та музейну справу»

Міністерство культури України пропонує до публічного громадського обговорення проект Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про музеї та музейну справу» (далі – проект Закону), розроблений відповідно до Плану роботи Міністерства культури України на 2017 рік (пункт 11 Плану) та відповідно до підпункту 47 пункту 4 Положення про Міністерство культури України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 вересня 2014 року № 495, з метою приведення зазначеного Закону у відповідність до Законів України «Про культуру», «Про адміністративні послуги», та на виконання Довгострокової стратегії розвитку української культури – стратегії реформ, затвердженої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 01.02.2016 №119-р, та Середньострокового плану пріоритетних дій Уряду до 2020 року, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 03.04.2017 №275-р.

Зауваження і пропозиції до проекту наказу від фізичних та юридичних осіб, представників музейної спільноти приймаються протягом місяця з дня оприлюднення цього повідомлення (до 28 січня 2018 року) у письмовому та/або електронному вигляді на адреси Міністерства культури України:

вул. І. Франка, 19, м. Київ, 01601
Е-mail: [email protected]

Разом з тим, зауваження та пропозиції до проекту наказу можуть бути надіслані електронною поштою на урядовий веб-сайт «Громадське суспільство і влада» (www.civic.kmu.gov.ua).

Відповідальною особою щодо впровадження проекту наказу визначено заступника начальника відділу з питань музейної справи Міністерства культури України Ковалишина Ігоря Григоровича (тел. (044) 272 -48-07).

Документ:

Проект Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про музеї та музейну справу"

Джерело: Музейний простір України

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 816 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0