Головна » 2017 » Травень » 11

12 травня о 14.30 год., у рамках відзначення Міжнародного дня музеїв, у Волинському краєзнавчому музеї відбудеться презентація двох колекцій – археологічної (452 предмети) і книжкової (28 предметів), з одночасною передачею їх у фонди ВКМ Управлінням Служби безпеки України у Волинській області.

Напередодні Міжнародного дня музеїв, 12 травня, у Музеї волинської ікони відбудеться презентація відреставрованих історичних документів, пам’яток іконопису та олійного живопису.

12 травня запрошують на відкриття Інтерактивного музею в рамках громадського простору uCRAZYans

19 травня о 12.00 у Стировій вежі Луцького замку відбудеться відкриття виставки «Художній пленер у Дубенському замку».

У Ківерцівському краєзнавчому музеї відкрито виставку матеріалів конкурсу нагоди проведення Всеукраїнського місячника Червоного Хреста України та відзначення Дня Медичної сестри.

У Колодяжненському літературно-меморіальному музеї Лесі Українки відбулося відкриття виставки «Моя Волинь, мої Карпати» Ореста Хмельовського.

У с. Римачі Любомльського району відбулося урочисте перепоховання у братську могилу чотирьох червоноармійців, які загинули на початку німецько-радянської війни в 1941 році, захищаючи кордон держави.