Головна » 2017 » Травень » 04

19 травня 2011 року на сторінках Любомльського районного часопису «Наше життя» з’явилось окреме видання – «Краєзнавчий вісник». Засновниками сторінки стали: колектив Любомльського краєзнавчого музею, Любомльське відділення Волинської обласної організації Національної спілки краєзнавців України, трудовий колектив редакції «Наше життя».

14 травня, у неділю, з 12 до 16 години, на території Затурцівського меморіального музею В'ячеслава Липинського буде проводитись Четвертий фестиваль народного мистецтва “Над Королівським Шляхом”, присвячений 100-річчю початку Української революції, 75-річчю УПА та Дню Матері.

4 травня у Волинському краєзнавчому музеї о 13.00 год. відбудеться історична година «Ми пам’ятаємо», приурочена Дню пам’яті та примирення і Дню перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.