Головна » 2017 » May » 4 » Затурцівський меморіальний музей В’ячеслава Липинського запрошує на фестиваль!
Затурцівський меморіальний музей В’ячеслава Липинського запрошує на фестиваль!

14 травня 2017 року, у неділю, з 12 до 16 години, на території Затурцівського меморіального музею В'ячеслава Липинського буде проводитись Четвертий фестиваль народного мистецтва “Над Королівським Шляхом”, присвячений 100-річчю початку Української революції, 75-річчю УПА та Дню Матері.

У програмі фестивалю:

– свято патріотичної пісні;
– виставка-продаж робіт майстрів народного мистецтва Волині;
– майстер-класи народних умільців;
– презентації нових музейних виставок;
– акція “Експонат в подарунок музею”;
– нагородження учасників та оцінка журі кращих народних костюмів;
– продаж декоративних рослин;
– дегустація чаїв на травах і виробів місцевих кондитерів-аматорів (платно);
– прогулянка парком.

Організатори

П о л о ж е н н я
про Четвертий районний фестиваль
народного мистецтва
“Над Королівським Шляхом”

Четвертий районний фестиваль народного мистецтва “Над Королівським Шляхом” (далі – фестиваль) проводиться на території музейного комплексу “Затурцівський меморіальний музей В'ячеслава Липинського” 14 травня 2017 року.
Фестиваль приурочений Міжнародному дню музеїв, 100-річчю початку Української Революції і 75-ій річниці створення Української Повстанської Армії.

Засновники фестивалю:

Затурцівський меморіальний музей В'ячеслава Липинського та сектор культури Локачинської райдержадміністрації.

Організатори фестивалю:

Працівники Затурцівського меморіального музею В'ячеслава Липинського та сектору культури Локачинської районної державної адміністрації, члени осередку “Джерело” (с.Затурці) Всеукраїнського товариства “Просвіта” імені Тараса Шевченка.

Мета фестивалю:

– Розвиток та популяризація аматорського співу та інструментальної народної музики, українського народного декоративно-ужиткового мистецтва, благодійництва серед громадян краю, народної кулінарії та квітникарства;
– апробація оригінальних форм роботи з відвідувачами музейного закладу, поповнення музейних фондів новими експонатами;
– підняття престижу Локачинського району як туристично привабливого регіону.

Умови для учасників:

Фестиваль проводиться в колишній садибі дворян Липинських (нині – пам'ятці історії національного значення) на території села Затурці Локачинського району Волинської області 14 травня 2017 року з 12 до 16 години.
Майстри народної творчості представляють свої роботи на виставці-продажу (в погідний день – перед будинком музею, в негоду – у приміщенні); персональними столами і стільцями забезпечує музейна установа.
Учасники художньої самодіяльності виконують 2-4 твори героїко-патріотичної тематики, зокрема, пісні періоду національно-визвольних змагань 1917-1921 та 1940-1950 років, а також сучасні пісенні твори; можливий музичний супровід.

У програмі фестивалю:

– представлення учасників свята;
– презентація стаціонарної виставки “Витинанка і писанка: великодні мотиви у творчих роботах Олесі Іщук (м.Луцьк) та Оксани Білик (м.Володимир-Волинський)”;
– акція “Експонат в подарунок музею”;
– виступи аматорських співочих колективів, окремих виконавців, читців, музикантів;
– виставка-продаж книг і робіт майстрів народної творчості Волині та їх учнів;
– майстер-класи для гостей музею;
– продаж саджанців декоративних рослин (кущів, квітів);
– дегустація: чаї з трав, солодка випічка місцевих кондитерів-аматорів (платно);
– прогулянка парком.

Запрошуються майстри народної творчості, учасники художньої самодіяльності, аматори квітникарства, кондитерської справи, шанувальники українських традицій.

Гості свята, одягнені в найдосконаліші українські народні строї, отримають пам'ятні сувеніри.

Оргкомітет

Категорія: Затурцівський меморіальний музей В.Липинського | Переглядів: 646 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 1.0/1