Головна » 2017 » Травень » 15

В Іваничівському історичному музеї проведено літературно-музичну годину до Дня матері

18 травня о 12 годині у Волинському краєзнавчому музеї відбудеться етнографічний захід «Вишиванка: музейний експонат, традиція, модний тренд», приурочений до Міжнародного дня музеїв та Дня вишиванки.

У Волинському краєзнавчому музеї відбулась урочиста подія: передача Управлінням Служби безпеки у Волинській області у фонди музею на постійне зберігання двох колекцій – книжкової з 28-ми предметів та археологічної з 452-х одиниць з одночасною презентацією обох колекцій на виставках. Акцію проведено в рамках відзначення професійного свята – Міжнародного дня музеїв.

У середу, 17 травня о 12 год., у приміщенні Волинського краєзнавчого музею відбудеться історична година «Радзивіллівське полювання». Це другий захід започаткованого циклу «Історія одного експоната».

У Володимирі-Волинському б'ють на сполох: Історичний музей імені Омеляна Дверницького руйнується.