Головна » 2017 » May » 15 » Вишиванка: музейний експонат, традиція, модний тренд
Вишиванка: музейний експонат, традиція, модний тренд

18 травня 2017 року о 12 годині у Волинському краєзнавчому музеї відбудеться етнографічний захід «Вишиванка: музейний експонат, традиція, модний тренд», приурочений до Міжнародного дня музеїв та Дня вишиванки.

Для відвідувачів буде представлена виставка «Традиційні чоловічі сорочки Волині та Західного Полісся», до організації якої були залучені Волинський краєзнавчий музей, Музей етнографії Волині та Полісся Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, Музей села Княгинінок Луцького району, кафедра дизайну Луцького національного технічного університету.

На виставці демонструється 37 святкових чоловічих сорочок, ткані вовняні та каламайкові пояси, світлини 1907‒1910 років, зроблені під час експедицій на Волинь відомого етнографа, антрополога Федора Вовка.

На подію запрошені:
Алла Дмитренко, доцент кафедри документознавства та музейної справи Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки;
Світлана Чибирак, завідувач Музею етнографії Волині та Полісся Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки;
Андрій Бондарук, майстер народної творчості України;
Анна Дідух, дизайнер, викладач кафедри дизайну Луцького національного технічного університету.

Запрошуємо ознайомитися з виставкою та долучитися до обговорення теми «Вишиванка: музейний експонат, традиція, модний тренд»

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 584 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 4.2/5