Головна » 2017 » Травень » 14

Відкриття виставки «Подорожуємо минулим: навчальна і тематична картографія» (давні карти і атласи з колекції Волинського краєзнавчого музею) відбудеться 16 травня о 14 годині у приміщенні Музею історії Луцького братства

На території Маневицького краєзнавчого музею замайорів прапор Європи. З підняття полотнища почалося святкування Дня Європи, потім урочистості продовжились у стінах музею. До цієї днини працівники музею підготували фотовиставку «Маневичі – Європейське містечко».

Напередодні Міжнародного дня музеїв, у Музеї волинської ікони відбулася презентація відреставрованих історичних документів, пам’яток іконопису та олійного живопису.

Таку містичну історію кореспонденту газети «Волинь-нова» розповів у своєму інтерв’ю керівник Любомльського краєзнавчого музею Олександр Остапюк.