Головна » 2017 » Травень » 18

У Волинському краєзнавчому музеї відбулось справжнє свято краси. Мистецька акція під назвою «Вишивана краса від Косачів: присвячено Волинському краєві», котра об’єднала довкола себе наукових співробітників та художників-модельєрів луцького підприємства «Едельвіка», стала подарунком місту з нагоди Міжнародного дня музеїв і Всесвітнього дня вишиванки.

З нагоди Міжнародного дня музеїв у Художньому музеї відбулася «Ніч музею 2017» за темою «Українське рица́рство: відвага і честь».

У рамках заходів до Міжнародного дня музеїв, у Волинському краєзнавчому музеї відбулася історично-природнича година «Радзивіллівське полювання». Це другий захід започаткованого циклу «Історія одного експоната».

З нагоди Міжнародного дня музеїв та Днів науки в Україні, у відділі природи Волинського краєзнавчого музею була проведена еколого-етнографічна година «Рослини Волині у легендах і переказах».

Вітання начальника управління культури Волинської облдержадміністрації

Вітання Міністра культури України