Головна » 2017 » May » 15 » «І доброта і теплота поєднана у серці мами»
«І доброта і теплота поєднана у серці мами»

В Іваничівському історичному музеї проведено літературно-музичну годину до Дня матері

Хай кривда минає серця материнські,
Сльоза лиш від радості хай би була.
Хто маму забуде, той долі не має,
То ж дбаймо, щоб мати щасливо жила!

У травні, коли розквітають яскраві квіти і дзвенить пташиний спів, теплий весняний вітер приносить до нас свято найріднішої, наймилішої, найближчої для нас людини – Матері. Свято матері – свято любові. Воно схоже на ніжну травневу квітку, від якої не хочеться відводити очей.

День Матері відзначається у другу неділю травня, бо це місяць Пречистої Діви Марії, яка благословила у хресну путь свого єдиного сина – Спасителя людства.

Мама… В усі часи, всі народи пов’язували з нею найсокровенніше, возвеличували її, як найбільшу святиню. Вона – корінь життя, берегиня роду людського, вона та квітка, промінь якої ніколи не в’яне, а розцвітає з плином літ усе ясніше. Не дарма ми кажемо: мати – Вітчизна, Ненька-Україна.

13 травня у КЗ «Іваничівський історичний музей» була проведена літературно-музична година, приурочена Дню матері.

Відвідувачі музею дізналися про історію свята, прослухали музичні композиції та переглянули відеоролики на тематику заходу.

До уваги присутніх була представлена виставка творчих доробків поетів Прибужжя – Марії Тарасич, Олександра Леля, Марії Федорци, Світлани Костюк, Ярослава Гиця на тему матері. Говорили про материнський рушник та вишиту сорочку, як вічні обереги життєвого шляху.

Підготувала та провела захід зберігач фондів Іваничівського історичного музею Віталіна Мазурук.

Джерело: Іваничівський історичний музей

Категорія: Іваничівський народний історичний музей | Переглядів: 653 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/3