Головна » 2017 » May » 11 » «Забезпечуючи найголовніше»
«Забезпечуючи найголовніше»

У Ківерцівському краєзнавчому музеї 12 травня відкрито виставку матеріалів конкурсу нагоди проведення Всеукраїнського місячника Червоного Хреста України та відзначення Дня Медичної сестри.

За сприянням Ківерцівської районної організації Товариства Червоного Хреста України та з нагоди Всеукраїнського місячника Червоного Хреста серед шкіл Ківерцівського району був проведений конкурс під гаслом «Забезпечуючи найголовніше». Конкурс проходив з 20 березня по 20 квітня 2017 року в номінаціях:

1. На кращий санітарний бюлетень – серед учнів 9-11 класів;
  2. Літературний твір (вимоги не встановлені) – серед учнів 5-8 класів;
  3. На кращий дитячий малюнок – серед учнів 1-4 класів.

Кожен учасник міг представити не більше однієї роботи.

У конкурсі прийняли участь у різних номінаціях 16 шкіл. За активну участь хочеться подякувати таким школам як НВК «Ківерцівська ЗОШ І ст. – Ківерцівська районна гімназія», ЗОШ І-ІІІ ст. №1 м. Ківерці, ЗОШ І-ІІІ ст. №3 м. Ківерці, ЗОШ І-ІІІ №4 м. Ківерці, Ківерцівській експериментальній школі, ЗОШ І-ІІІ ст. с. Берестяне, ЗОШ І-ІІІ ст. с. Журавичі, ЗОШ І-ІІІ ст. с. Озеро, ЗОШ І-ІІІ ст. с. Суськ, ЗОШ І-ІІ ст. с. Завітне, ЗОШ І-ІІ ст. с. Звози, ЗОШ І-ІІ ст. с. Муравище, НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ» с. Клепачів, ЗОШ І-ІІ ст. с. Котів, НВК«ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ» с. Словатичі, ЗОШ І-ІІ ст. с. Човниця.

Найактивнішими були школярі у номінації на кращий дитячий малюнок «Забезпечуючи найголовніше». Тематика робіт дуже різноманітна і змістовна: «Голуб миру», «Вибери майбутнє», «Здорові українці – здорова нація», «Ми – за мир!» та інші. Першим місцем відзначені роботи: «Україна в моєму серці» (Ройко Катерина, 2-й клас, ЗОШ І-ІІ ст. с. Котів), «Здорові українці – здорова нація» (Ройко Богдан, ЗОШ І-ІІ ст. с. Котів), «З молитвою про тебе!» (Назар, 2-й клас, ЗОШ І-ІІІ ст. с. Журавичі), «Ми за мир!» (Мороз Максим, 3-Д клас, ЗОШ І-ІІІ №4 м. Ківерці), «Зупини туберкульоз!» (учні 1-Б класу ЗОШ І-ІІІ №4 м. Ківерці). Особливої уваги заслуговують роботи учнів НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ» с. Клепачів, Ківерцівської експериментальної школи, НВК«ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ» с. Словатичі, ЗОШ І-ІІ ст. с. Муравище, ЗОШ І-ІІІ ст. с. Берестяне, ЗОШ І-ІІ ст. с. Завітне, ЗОШ І-ІІІ ст. №3 м. Ківерці («Ми за мир» - Кочур Вадим, 2-В клас), ЗОШ І-ІІІ ст. с. Суськ, ЗОШ І-ІІІ №4 м. Ківерці, ЗОШ І-ІІІ ст. с. Озеро.

В номінації «Літературний конкурс - твір» першого місця заслуговує текст під назвою «Забезпечуючи найголовніше» Швець Яни, учениці 8-А класу ЗОШ І-ІІІ ст. №3 м. Ківерці. Дякуємо за участь у цій номінації учням НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ» с. Клепачів, НВК«ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ» с. Словатичі, ЗОШ І-ІІ ст. с. Човниця, ЗОШ І-ІІ ст. с. Завітне, ЗОШ І-ІІІ ст. №1 м. Ківерці.

Серед санітарних бюлетенів перше місце виборює робота «Дерево здоров’я» Хосвіч Анастасії, учениці 9-го класу НВК «Ківерцівська ЗОШ І ст. – Ківерцівська районна гімназія», друге місце – санітарний бюлетень «Для здоров’я уже важливо» (Семенюк Назар, учень 1- Г класу ЗОШ І-ІІІ №4 м. Ківерці), третє місце розділили між собою роботи «Твоє життя – твій вибір» (ЗОШ І-ІІІ №3 м. Ківерці), «Забезпечуючи найголовніше» (11-Б клас Ківерцівської експериментальної школи), «Санітарний бюлетень» (ЗОШ І-ІІ ст. с. Завітне). Хочеться відмітити роботи, які виконані у форматі А-4, таких шкіл як НВК «ЗОШ І-ІІ ст. – ДНЗ» с. Клепачів, Ківерцівської експериментальної школи (Пелех Валерія, 10-й клас), ЗОШ І-ІІ ст. с. Муравище (Шляхова Дарина, 9-й клас), ЗОШ І-ІІ ст. с. Звози (Яворська Юлія, 9-й клас). Схвальної оцінки заслуговують роботи Гайко Катерини (11-й клас ЗОШ І-ІІІ ст. с. Суськ), Дубенської Анастасії (3-Д клас ЗОШ І-ІІІ №4 м. Ківерці), школярів ЗОШ І-ІІІ ст. с. Журавичі.

Всі учасники конкурсу будуть нагороджені подарунками.

Оцінювали роботи Новосад Л. В., голова Ківерцівської районної організації Товариства Червоного Хреста України, Слатініна Г. С., працівник Ківерцівського районного краєзнавчого музею, Оришкевич І. В., волонтер Ківерцівської організації Товариства Червоного Хреста України, методист РМК відділу освіти Ківерцівської РДА.

Відділ освіти Ківерцівської РДА, голова Ківерцівської районної організації Товариства Червоного Хреста України вдячні Ківерцівському районному краєзнавчому музею в особі Войчика С. В. за можливість розташування в стінах музею робіт конкурсу «Забезпечуючи найголовніше».

Роботи конкурсу стали символічним приуроченням до Дня Медичної Сестри, який відзначають 12 травня 2017 року.

Усіх бажаючих запрошуємо у Ківерцівський районний краєзнавчий музей ознайомитись із матеріалами конкурсу.

Джерело: Ківерцівський районний краєзнавчий музей

Категорія: Ківерцівський районний краєзнавчий музей | Переглядів: 808 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 1.0/1