Головна » 2015 » May » 18 » Підсумки Шостої обласної рейтингової акції „Музейна подія року на Волині – 2014”

Волинський краєзнавчий музей провів Шосту обласну рейтингову акцію „Музейна подія року на Волині – 2014”. Акція „Музейна подія року” започаткована у 2009 році і є щорічним конкурсом, у рамках якого відзначаються найважливіші, найбільш показові та резонансні явища у музейній галузі на Волині, що найбільше вплинули на загальне сприйняття музеїв у суспільстві. Цього разу на суд експертів подано 6 різних за характером та масштабами подій, які відбулись протягом 2014 року.

Головним критерієм згідно положення для визначення переможця акції є суспільна значущість музейної події, позитивний резонанс у масштабах Волині і всієї України. Додатковий критерій – високий фаховий рівень виконання.

Переможці акції визначені шляхом рейтингового голосування експертів: науковців, музейних працівників, представників засобів масової інформації, громадськості.

За перемогу в Шостій обласній рейтинговій акції „Музейна подія року на Волині – 2014” за кількістю набраних балів відзначено:

Дипломом І ступеня 75 балів

Комплекс заходів Волинського краєзнавчого музею, присвячених революційним подіям грудня 2013 – лютого 2014 року в Україні та участі волинян в АТО (2014 р.)

Відділ новітньої історії

Волинського краєзнавчого музею

Завідувач відділу: Валентина Машлай

Директор Волинського краєзнавчого музею: Анатолій Силюк