Головна » 2017 » Грудень » 05

20 років тому – 6 грудня 1997 року – у своїй майстерні трагічно загинув художник Олександр Валента...

10 грудня о 12.00 год. у Волинському краєзнавчому музеї відбудеться вечір співаної поезії Н. Ф. Корнійчук і М. В. Гапонюка.

Скористатися екскурсією-квестом для дорослих запропонувала депутатам Луцької міськради завідувач Музею волинської ікони, яка отримала подяку міського голови.

У Волинському краєзнавчому музеї відбулося відкриття виставки «Микола Коц: український дисидент, правозахисник, політв’язень» (до 87-річчя від дня народження та до Міжнародного Дня захисту прав людини).

У Нововолинському історичному музеї відбулося відкриття виставки робіт майстрині із селища Благодатного Кузьми Раїси Миколаївни. На захід завітали нововолинські митці дитячої школи мистецтв, художники, вишивальниці міста, друзі та родичі авторки виставки.