Головна » 2017 » December » 5 » У Нововолинському музеї відкрили виставку робіт Раїси Кузьми (ФОТО, ВІДЕО)
У Нововолинському музеї відкрили виставку робіт Раїси Кузьми (ФОТО, ВІДЕО)

1грудня у Нововолинському історичному музеї відбулося відкриття виставки робіт майстрині із селища Благодатного Кузьми Раїси Миколаївни. На захід завітали нововолинські митці дитячої школи мистецтв, художники, вишивальниці міста, друзі та родичі авторки виставки.

Раїса Миколаївна – колишній учитель англійської мови. Сьогодні їй – 84. Пригадує, що зайнялася вишивкою, коли пішла на заслужений відпочинок. У її творчому доробку чимало робіт: рушники, сорочки, ікони. Раїса Миколаївна каже, що свої вишивки розпочинає із молитви. А готові роботи вона роздаровує. Багато їх сьогодні у храмах Литовежа, Благодатного та Завидова, звідки вона родом.

У колекції вишивальниці – сім портретів Тараса Шевченка і вони також вони стали гарним подарунком для шанувальників її мистецтва.

Виставка функціонуватиме у міському музеї до 1 лютого 2018 року.

Джерело: Нововолинська міська рада

Відео Телеканал СТН:

Категорія: Нововолинський народний історичний музей | Переглядів: 618 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 1.0/1