Головна » 2017 » Грудень » 08

12 грудня о 12.00 год. у Волинському краєзнавчому музеї відбудеться зустріч з учасниками ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

Волинський краєзнавчий музей пропонує підготовлений його науковими співробітниками перелік знаменних та пам’ятних дат Волині на 2018 рік, що відображають події історії, громадсько-політичного і культурного життя області, ювілеї видатних уродженців краю та відомих діячів, життя і діяльність яких пов’язані з Волинню. Сподіваємося, що він допоможе у роботі музейним та культосвітнім працівникам, краєзнавцям, викладачам та студентам.

Юні волонтери із Маневицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №1 імені Героя України Андрія Снітка взяли участь у засіданні круглого столу «Волонтери – люди доброї волі», що відбувся нещодавно у Маневицькому краєзнавчому музеї.