Головна » 2017 » Грудень » 20

Чому в Деревку на Волині для унікальних експонатів не знайшлося іншого місця, ніж «шпаківня»?

У День святого Миколая співробітники Волинського регіонального музею українського війська та військової техніки спільно з волонтерським фондом «Слава» та Волинським обласним військовим комісаріатом організували зустріч із дітьми воїнів АТО м.Луцька та Луцького району, які загинули, захищаючи нашу Батьківщину.

До новорічно-різдвяних свят у Торчинському історичному музеї імені Г. О. Гуртового виготовляли обереги-ангелочки, які через волонтерів Василя Пристайчука та Віталія Лісецького уже передали нашим військовослужбовцям у прифронтову зону Донбасу.

19 грудня у Володимир-Волинському історичному музеї імені Омеляна Дверницького відкрили виставку дитячих малюнків, присвячену дню Святого Миколая.